W naszym biurze tłumaczeń oferujemy Państwu również specjalistyczne tłumaczenia prawnicze i prawne. Tłumaczenia prawnicze, tak jak medyczne, niosą za sobą ogromną odpowiedzialność dlatego do zleceń z zakresu prawa dobieramy tłumaczy, którzy posiadają odpowiednią wiedzę specjalistyczną oraz bogate doświadczenie. Współpracują z nami rzetelni tłumacze, którzy oprócz wykonywania tłumaczeń pracują na co dzień jako prawnicy lub posiadają wykształcenie z zakresu prawa a także na bieżąco śledzą zmiany w prawie europejskim. Zdajemy sobie sprawę, że tłumaczenia prawnicze powinny zostać wykonane z niezwykłą starannością. Tłumacze specjalizujący się w tłumaczeniach prawnych i prawniczych nieustannie poszerzają swoją wiedzę z zakresu prawa. W naszym biurze jesteśmy w stanie przetłumaczyć dużą ilość dokumentów w bardzo krótkim terminie.

Poniżej przedstawiamy przykładowe dokumenty tłumaczone w naszym biurze:

– wyroki i orzeczenia sądowe

– pełnomocnictwa, upoważnienia

– akty notarialne

– pisma procesowe

– decyzje, uchwały, ustawy, statuty, akty, rozporządzenia i dyrektywy

– opinie prawne

– umowy handlowe, kontrakty, wyciągi z rejestru handlowego

– umowy międzynarodowe

– testamenty, dokumenty spadkowe

– protokoły

– pozwy, akty oskarżenia, pisma procesowe

– skargi, wnioski

– procedury i regulaminy

– ekspertyzy

Realizujemy tłumaczenia z następujących dziedzin prawa: prawo karne, prawo cywilne, prawo handlowe, prawo pracy, prawo administracyjne, prawo gospodarcze, prawo rodzinne, prawo międzynarodowe.

W naszym biurze dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas tłumaczenia prawnicze w pełni spełniały wymagania klientów i cały czas dążymy do zachowania najwyższych standardów jakościowych.

Wszystkie zlecone nam do tłumaczenia dokumenty podlegają klauzuli poufności.

Gwarantujemy najwyższą jakość, szybki czas realizacji i przystępne ceny. Współpracujemy z kancelariami prawnymi z całej Polski i sukcesywnie poszerzamy grono zadowolonych klientów.

Spytaj o wycenę!