Jeśli szukają Państwo tłumacza przysięgłego języka niemieckiego we Wrocławiu, który wykonuje tłumaczenia najwyższej jakości w przystępnej cenie, to trafili Państwo w najlepsze możliwe miejsce. Tłumaczenia z języka niemieckiego i tłumaczenia na język niemiecki to jedna z głównych specjalizacji Biura Tłumaczeń WELT. Zajmujemy się zarówno tłumaczeniami poświadczonymi (przysięgłymi) jak i specjalistycznymi oraz zwykłymi. Współpracują z nami jedynie profesjonalni tłumacze języka niemieckiego, którzy oprócz wykształcenia lingwistycznego, posiadają doświadczenie w konkretnych branżach.

Nasze biuro tłumaczeń we Wrocławiu oferuje tłumaczenia uwierzytelnione (z pieczątką tłumacza przysięgłego) wszelkiego rodzaju dokumentów z języka niemieckiego i na język niemiecki. Najczęściej tłumaczonymi dokumentami są akty urodzenia, akty małżeństwa, akty zgonu, dyplomy, świadectwa szkolne, certyfikaty, różnego rodzaju zaświadczenia, dokumenty samochodowe, faktury, wyciągi KRS, REGON, umowy spółek, umowy handlowe, akty notarialne, wyroki rozwodowe, świadectwa pracy, a także takie dokumenty jak np. wypisy ze szpitala, epikryzy, wyniki badań itp. oraz inne teksty specjalistyczne. Tłumaczenia uwierzytelnione wykonywane są dla urzędów i instytucji w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Tłumaczenia uwierzytelnione (poświadczone) zawsze mają postać papierową i opatrzone są pieczęcią tłumacza przysięgłego oraz jego podpisem. Na tego rodzaju tłumaczeniu zawsze znajduje się nr repertorium oraz data wykonania przekładu. Tłumacz przysięgły stwierdza również, czy tłumaczenie zostało wykonane z oryginału, czy z kopii / skanu.
Do poświadczania tłumaczeń oraz poświadczania odpisów pism tłumacz przysięgły używa pieczęci, zawierającej w otoku jego imię i nazwisko oraz wskazanie języka, w którego zakresie ma uprawnienia, a w środku pozycję na liście tłumaczy przysięgłych.

Tłumaczenia przysięgłe można odebrać osobiście w naszym biurze we Wrocławiu lub przesyłamy je klientom za pośrednictwem poczty czy kuriera. Na terenie Wrocławia możliwe jest również osobiste dostarczenie tłumaczenia pod wskazany adres.

W naszym biurze tłumaczeń możemy wykonać tłumaczenie niemieckich dokumentów samochodowych na potrzeby rejestracji pojazdu nawet tego samego dnia! Nasz tłumacz przysięgły języka niemieckiego jest do Państwa dyspozycji.

Oprócz tłumaczeń przysięgłych realizujemy również tłumaczenia zwykłe oraz specjalistyczne dokumentów z języka niemieckiego na polski i z polskiego na niemiecki. Specjalizujemy się w tłumaczeniach tekstów o tematyce medycznej (wyniki badań, historie choroby, wypisy ze szpitala, książeczki zdrowia, zaświadczenia lekarskie, protokoły badań klinicznych, epikryzy, karty informacyjne, opinie lekarskie, recepty, ulotki, broszury informacyjne, instrukcje obsługi sprzętu medycznego, artykuły, publikacje naukowe i wiele innych) oraz tekstów finansowych (sprawozdania finansowe, sprawozdania okresowe i roczne, bilanse, raporty finansowe, rachunki zysków i strat, analizy finansowe, zeznania podatkowe, dokumenty ubezpieczeniowe, umowy kredytowe i inne). Wykonujemy również tłumaczenia techniczne, budowlane, prawnicze, marketingowe, biznesowe oraz tłumaczenia stron internetowych. Dbając o najwyższą jakość usług oraz zadowolenie naszych klientów, tłumaczenie polsko-niemieckie powierzamy profesjonalistom potrafiącym skutecznie oddać wartość merytoryczną oraz sens tekstu źródłowego. W naszym biurze tłumaczeń możemy również wykonać przekład tekstu z języka niemieckiego na każdy inny język.

Tłumaczenia z języka niemieckiego i na język niemiecki są najczęstszymi tłumaczeniami, jakie realizujemy, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji. W naszym biurze tłumaczeń stawiamy na doświadczenie, dokładność i terminowość.

Wykonujemy również tłumaczenia ustne poświadczone np. w Urzędzie Stanu Cywilnego, u notariusza czy w sądzie oraz konsekutywne podczas spotkań biznesowych / szkoleń / wykładów.

Zapewniamy, że zlecony przez Państwa tekst lub dokument przetłumaczy z niemieckiego na polski tłumacz posiadający doświadczenie zawodowe oraz specjalistyczną wiedzę z tematyki, której dotyczy zlecenie. Nasz zespół tłumaczy języka niemieckiego składa się z profesjonalistów, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach potrzebnych przy tłumaczeniach z i na język niemiecki i którym nieobca jest fachowa terminologia. Współpracujący z nami tłumacze języka niemieckiego zadbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także dostosowanie do kontekstu kulturowego. Powierzając nam zadanie przełożenia tekstu na język niemiecki, mogą mieć Państwo pewność, że zajmie się nim tłumacz o wysokich kwalifikacjach, rozumiejący najdrobniejsze niuanse językowe i potrafiący sprawnie operować słowem. Wybierając nasze biuro, zyskują Państwo pewność, że tłumaczenie na język niemiecki zostanie wykonane przez specjalistę z danej dziedziny.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem tłumaczeń we Wrocławiu, gdzie wykonamy dla Państwa najwyższej jakości tłumaczenie z języka niemieckiego lub na język niemiecki. W celu uzyskania wyceny tłumaczenia na język niemiecki lub z języka niemieckiego wystarczy przesłać nam mailowo tekst bądź skan dokumentu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty usług tłumaczeniowych.
Spytaj o wycenę!