Biuro tłumaczeń WELT z siedzibą we Wrocławiu świadczy profesjonalne usługi tłumaczeń medycznych i farmaceutycznych. Najczęściej są to wyniki badań, historie choroby, wypisy ze szpitala, książeczki zdrowia, zaświadczenia lekarskie, protokoły badań klinicznych, epikryzy, karty informacyjne, opinie lekarskie, recepty, ulotki, broszury informacyjne, instrukcje obsługi sprzętu medycznego, artykuły, publikacje naukowe itp. Wykonujemy również przekład tekstów o tematyce z zakresu chemii, biologii czy biotechnologii.

Tłumaczenia medyczne to rodzaj tłumaczeń, z którymi wiąże się największa odpowiedzialność. W naszym biurze zdajemy sobie sprawę, że od jakości tłumaczenia zależy właściwe postawienie diagnozy, leczenie, a nawet zdrowie czy życie pacjenta. Z tego względu współpracujący z nami tłumacze często oprócz wykształcenia filologicznego, doskonałej znajomości języka obcego są także praktykującymi lekarzami specjalizującymi się w danej dziedzinie (onkologia, neurologia, kardiologia, chirurgia, psychiatria stomatologia, okulistyka, laryngologia, ginekologia, dermatologia, pediatria i wiele innych). Tłumaczenia medyczne są wykonywane z najwyższą dokładnością. Nasze biuro tłumaczeń powierza tego rodzaju teksty tłumaczom, którzy posiadają bogate doświadczenie, doskonałe obycie w zagadnieniach z zakresu medycyny oraz wiedzę popartą odpowiednim wykształceniem. Należy mieć na uwadze, że jakiekolwiek błędy w tłumaczeniu z zakresu medycyny mogą mieć ogromne konsekwencje dla ludzkiego zdrowia, a nawet życia. Z tego względu w przypadku tłumaczeń medycznych najważniejszą kwestią jest dobór odpowiedniego tłumacza, który nie tylko doskonale posługuje się językiem ojczystym i obcym, ale także posiada wiedzę niezbędną do prawidłowego zrozumienia tłumaczonego tekstu. Tłumaczenia uwierzytelnione z zakresu medycyny realizują tłumacze przysięgli we współpracy z lekarzem danej specjalności. Do poprawnego i profesjonalnego tłumaczenia tekstów medycznych niezbędna jest odpowiednia wiedza oraz znajomość terminologii obowiązującej w danym obszarze. Dzięki znajomości specjalistycznej terminologii jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu przekład najwyższej jakości.

W naszym biurze bezwzględnie przestrzegamy zasady zachowania poufności odnośnie tłumaczonych dokumentów dlatego mogą być Państwo pewni, że wszystkie powierzone nam dokumenty czy materiały podlegają klauzuli poufności.

Oferta naszego biura skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm medycznych czy farmaceutycznych. Wybierając nasze biuro zyskują Państwo pewność, że tłumaczenie zostanie wykonane przez specjalistę z danej dziedziny. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług i cały czas poszerzamy naszą ofertę. W naszym biurze jesteśmy w stanie przetłumaczyć każdy tekst. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami i powierzą nam wykonanie zlecenia.

Spytaj o wycenę!